sob., 26.03.2022

Oprowadzanie
wstęp bezpłatny

Dzień Jamnika – oprowadzanie na wystawie „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”

Na wystawie dostrzeżecie czerwonego jamnika, który zainspirował nas do realizacji tego wydarzenia.

Tym razem nie tylko oprowadzimy naszych czteronożnych przyjaciół, ale też przekonamy ich dwunożnych właścicieli do stworzenia zabawek dla swoich pupili lub zwierząt ze schronisk.

Pomiędzy 11:00 a 14:00 podczas warsztatów będzie można stworzyć szarpaki – zabawki dla piesków.

W Dniu Jamnika organizujemy zbiórkę, w godzinach otwarcia muzeum zbieramy:

• worki z mokrą i suchą karmą dla psów,
  • worki z karmą i ze żwirkiem dla kotów,
  • czyste koce i legowiska.

Przeczytaj o akcji Dzień Jamnika.

Wszystko przekażemy do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie pod Legionowem 4 kwietnia w dniu Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt.

Dowiedz się więcej o wystawie „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”.

Sprawdź program wydarzeń towarzyszących wystawie „Rzeczy do zabawy”.

Informacje praktyczne:

Dla kogo: dla wszystkich piesków i ich właścicieli

Miejsce: 1 piętro (sala wystaw czasowych) Muzeum Warszawskiej Pragi