sob., 17.02.2024

Finał 376. Urodzin Pragi

Grafika. Postać Adama Kazanowskiego ze starej ryciny na niebieskim tle. Ma pomarańczowe okulary. Wokół kropki białe, złote i pomarańczowe.

Prażaliada

Godz. 16:00-17:30, wstęp wolny

Gra dla mieszkańców i mieszkanek Pragi inspirowana popularnym teleturniejem.

Prowadzanie: Michał Wieczorek z kawiarni CzaCza&Matcha i Magdalena Załęcka z Nowego Bazaru Różyckiego

Praskie Prażyny

Godz. 17:30-18:00, wstęp wolny

Rozdanie sąsiedzkich nagród życzliwości – „Praskie Prażyny”.

Tort i koncert finałowy

18:00-20:00, wstęp wolny

Tort z Cukierni Strzałkowskich. Koncert Cała Praga Śpiewa i CzessBand.

Grupa muzyczna „Cała Praga Śpiewa” powstała dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Barwy Kultury oraz zespołu CzessBand. Śpiewa razem od 9 lat i w swojej twórczości odwołuje się do folkloru warszawskiego. Tworzą ją seniorzy z Domu Dziennego Pobytu przy ul. Brzeskiej 4, jak również osoby z innych dzielnic, które dołączyły do nas podczas realizacji wielu projektów. Zespół składa się również z muzyków warszawskiego zespołu akustycznego Czessband.

Sprawdź program urodzinowych wydarzeń w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Szczegóły wydarzeń współorganizatorów i partnerów aktualizowane są na bieżąco na profilu Facebook Urodziny Pragi i na stronie www.urodzinypragi.pl.