Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

czw., 27.06.2019
19:00–20:00

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp wolny

Folkowo. Międzypokoleniowy Klub Piosenkowy „STAYnia” | Scena letnia na Pradze

Muzyka folkowa Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów w wykonaniu Międzypokoleniowego Klubu Piosenkowego „STAYnia”, czyli pięćdziesięciorga mieszkańców Pragi, których różni wiek, wykształcenie, zawód, łączy zaś czysta przyjemność śpiewania! Nad tą grupą indywidualistów-entuzjastów panuje Robert Lipka– akordeonista z archeologicznym wykształceniem i animator kultury. Wszyscy spotykają się w Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej STAYnia w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia, przy Grochowskiej 272 (w ramach programu Fundacji „Muzyka jest dla wszystkich”).

Prowadzenie: Robert Lipka (wsparcie Anna Mizikowska)

___________

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.