czw., 22.07.2021

Wstęp bezpłatny

Fotografowanie codzienności. Co znajdziemy w fotografiach Alberta Krystyniaka? | ONLINE

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Spotkanie na profilu Facebook Muzeum Warszawskiej Pragi

Spotkanie będzie okazją do przyjrzenia się wybranym fotografiom Alberta Krystynika z kolekcji Muzeum Warszawy Razem z Joanną Kinowską zastanowimy się dlaczego warto fotografować zwykłe życie, nasze otoczenie i codzienność. Spotkanie poprowadzi Adam Lisiecki, kurator wystawy “Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka”

Joanna Kinowska historyczka sztuki, pracuje w Służewskim Domu Kultury, niezależna kuratorka wystaw fotograficznych, edytorka fotoksiążek, autorka tekstów o fotografii, współpracuje z Przekrojem, Digital Camera Polska i Fotopolis.pl. Prowadzi autorskiego bloga na temat kultury fotograficznej: miejscefotografii.blogspot.com

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka