Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 02.12.2017
16:00–19:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi

Generator pomysłów

Chcesz coś zmienić w swojej okolicy? masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Przyjdź na trzygodzinne otwarte, bezpłatne warsztaty „Generator pomysłów”. Będziemy szukać sposobów na to, jak otworzyć Muzeum Pragi na pomysły młodych ludzi (13–18 lat) i szukać pomysłów, które ich zaangażują.

Masz okazję, żeby przekształcić swój pomysł w możliwy do realizacji projekt i dowiedzieć się, jak go sfinansować, wykorzystując miejskie narzędzia partycypacji. Możesz zabrać ze sobą sąsiadów, znajomych, współtwórców lub sojuszników pomysłu. Zapewniamy trzygodzinny, kreatywny trening umysłowy.

Warsztaty organizujemy w ramach współfinansowanego przez miasto projektu Warszawa Lokalnie, w ramach realizowanej przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” Sieci animatorów warszawskich Stołeczni-Społeczni.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.