sob., 30.11.2019

Osnowa od nowa. Jednodniowy kurs tkania chodników [5] | Pracownia Rzemieślnicza

Podczas zajęć uczestnicy będą tkać chodniki na poziomych krosnach płochowych. To odnowione, ręcznie wykonane na Podlasiu krosna z początku XX wieku. Do pracy wykorzystamy recyclingowe materiały, które należy przynieść ze sobą – nieużywane już ubrania (prosimy o pocięcie ich w pasy szerokości ok. 2 cm) oraz końcówki włóczek.

Prowadząca: Magdalena Stopa z fundacji Okolica oraz Przemysław Wejman

GDZIE: Praski Penthouse, poziom 2 Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
WSTĘP: 1 zł, bilety w Muzeum i online
LIMIT MIEJSC: 5 osób

O Pracowni Rzemieślniczej i pełen program warsztatów na 2019 rok

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.