sob., 10.02.2024

wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc

Kaletnicze innowacje – bransoletka z charakterem | Urodziny Pragi

Zapraszamy do wykonania autorskiej bransoletki na rękę. Jej bazą będą kolorowe materiały kaletnicze, a także kawałki skór. Indywidualnego charakteru nabierze dzięki zamontowaniu metalowej galanterii – kółek, ćwieków, nap. Warsztat dla osób początkujących i zaawansowanych.

Zapraszamy dorosłych i dzieci od 12 roku życia.

Instruktorzy: Kazimierz Szymański, rzemieślnik – kaletnik, Katarzyna Chudyńska-Szuchnik, kuratorka pracowni.

UWAGA: wejścia na warsztaty o godz. 11:00, 12:00, 13:00, 8 miejsc na godzinę, bezpłatne bilety do pobrania w kasie biletowej od godziny 10:00 w dniu wydarzenia 10 lutego

Sprawdź program urodzinowych wydarzeń w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Szczegóły wydarzeń współorganizatorów i partnerów aktualizowane są na bieżąco na profilu Facebook Urodziny Pragi i na stronie www.urodzinypragi.pl.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach realizacji przedsięwzięć rewitalizacyjnych.