sob., 30.09.2023

wstęp bezpłatny

Kaletnicze innowacje – torba na lunch | Noc Rzemiosła

Marzysz o torbie, w której nic się nie przewróci?

Taki właśnie jest model, który wykonasz na warsztatach „Kaletnicze innowacje”. Jej stabilność gwarantują boki ze sklejki, spód usztywniony będzie skórą wtórną, a korpus wykroimy ze skóry o strukturze welurowej. Do montażu sklejki ze skórą posłużą nam pinezki tapicerskie.

Warsztaty dla średniozaawansowanych.

Prowadzenie: Kazimierz Szymański, rzemieślnik – kaletnik, Katarzyna Chudyńska – Szuchnik, kuratorka pracowni.

Miejsce: Muzeum Warszawskiej Pragi, Pracownia Rzemieślnicza PraRzemka, poziom -1

Wstęp bezpłatny. Bilety dostępne w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi lub online na 7 dni przed wydarzeniem.” Na: „Bilety dostępne w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi lub online od  11 września.

Warsztaty są wydarzeniem towarzyszącym Nocy Rzemiosła 2023:nocrzemiosla.pl

fot. Katarzyna Chudyńska-Szuchnik

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach realizacji przedsięwzięć rewitalizacyjnych.