Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 01.07.2023
11:00

Wycieczka
Muzeum Warszawskiej Pragi
10 zł

Kąpiele leśne z historią podwarszawskiej kolei w tle | „Kolej na Pragę”

Kąpiele leśne to spacery po lesie z przewodnikiem prowadzone według metody opracowanej w Japonii. Ich najważniejszym założeniem jest głębokie zanurzenie w przyrodę, które angażuje wszystkie zmysły – wzrok, słuch, węch, smak i dotyk. Kąpiele leśne rozwijają orientację w przestrzeni i świadomość własnego ciała. Dzięki wykorzystaniu technik mindfulness uczą elementów medytacji i wizualizacji, a także prawidłowego oddechu.

Pomysłodawcami kąpieli leśnychAdam Markuszewski i Marta Ostrowska (Leśne Spacery Rozwojowe), którzy realizują i rozwijają tę formułę od prawie 10 lat.

Okazją do wypróbowania tej wyjątkowej formy spaceru będzie wystawa „Kolej na Pragę”. Wyruszymy pociągiem do wybranych podwarszawskich miejscowościach, by trochę na nowo i bardziej świadomie przeżyć doświadczenie małej podróży.

Wydarzenie towarzyszy wystawie „Kolej na Pragę”. Dowiedz się więcej.

Informacje praktyczne

Bilet na wydarzenie nie uwzględnia biletów na przejazd koleją. Zakup biletów na pociąg we własnym za zakresie.

Prowadzenie: Adam Markuszewski

Miejsce zbiórki podamy wkrótce.

Ilość miejsc: 30


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.