sob., 08.07.2023

10 zł

Kasia Nova: „Let’s fall in love”, czyli „Zakochajmy się w najpiękniejszych polskich piosenkach z lat 50. i 60.” | Scena letnia

Płyta „Kochać”, której utwory podczas koncertu zaśpiewa Kasia Nova, jest wspomnieniem polskich piosenek rozrywkowych z lat 50. i 60. z repertuaru takich artystów jak Piotr Szczepanik, Czesław Niemen, Kalina Jędrusik, Violetta Villas, Maria Koterbska, Alibabki, Marek Grechuta w nowych jazzujących aranżacjach. Na płycie znajdą się również utwory autorskie artystki. Znaczącym jest fakt, że nad muzyczną zawartością płyty czuwał Marek Gaszyński, niedawno zmarły zaprzyjaźniony z Kasią wybitny dziennikarz, wielki pasjonata muzyki i autor najpiękniejszych tekstów polskich piosenek w tym znanego wszystkim Sen o Warszawie i nowego Czar Warszawy, które znajda się na tej płycie.

Utwory z tej płyty to wspaniała okazja do posłuchania piosenek, które dla milionów ludzi są przypomnieniem wielu wspomnień i emocji. Podczas tej muzycznej podróży artystka pokazuje miłość, która jest piękna we wszystkich barwach. Nowe brzmienia kultowych piosenek i romantyczna atmosfera sprawią, że ten album na długo pozostanie w pamięci słuchaczy.

Wpadnij na Pragę, żeby spędzić czas z muzyką na świeżym powietrzu!

Dziedziniec Muzeum Warszawskiej Pragi wyposażony jest w ławki (z oparciem) i krzesła (z oparciem i podłokietnikami). Wejście na dziedziniec prowadzi przez kilka schodków. Wejście dla osób poruszających się na wózkach znajduje się od ul. Kępnej. Powierzchnia dziedzińca jest wybrukowana. Toalety dostępne znajdują się na parterze.

Warto się ubrać odpowiednio do pogody. W przypadku słonecznej pogody zabrać nakrycie głowy.

Sprawdź koncertowy repertuar Sceny letniej!