sob., 11.05.2024

Warsztaty rodzinne
10 zł (dziecko plus dorosły opiekun)

KOLEKCJE: Warsztaty animacji poklatkowej cz I.

Kontynuujemy spotkanie z niezwykłym bohaterem i jego wiernym towarzyszem, którzy dawno temu zamieszkali w Muzeum Warszawskiej Pragi. Możesz ich spotkać w gablocie w przestrzeni przed Salą Targu Praskiego.

Na ostatnich warsztatach bajkopisarskich uczestnicy warsztatów napisali scenariusz filmu poklatkowego, którego tworzeniem zajmiemy się już w sobotę. Za pomocą metod rysunkowych wspólnie ożywimy niezwykłe postacie.

Warsztaty poprowadzi filmowiec i miłośniczka animacji poklatkowej – Anna Ryń.

Udział w wydarzeniu na podstawie biletu do kupienia w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi lub online.