Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

niedz., 18.08.2019
19:00–20:30

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
1 zł

Koncert: Bum Bum OrkeStar | Scena letnia na Pradze

Bum Bum Orkestar to mieszanka muzyki bałkańskiej, klezmerskiej i tradycyjnych polskich melodii. Zespół zaskakuje dynamiką i zmiennym nastrojem – porywa do tańca, wzrusza rzewną piosenką. Każdy ich koncert jest niepowtarzalny. Każdy jest na swój sposób wyjątkowy – a to za sprawą pięciu muzyków, którzy kochają to co robią. Muzycy podczas koncertu zarażają publiczność pozytywną energią niczym słynne bałkańskie orkiestry weselno-pogrzebowe. I nie pozostawiają nikogo ze słuchaczy obojętnym.
Zespół Bum Bum Orkestar jest laureatem 18. Konkursu Muzyki Folkowej „Nowa Tradycja” (II miejsce oraz nagroda publiczności).
Skład zespołu:
Oliwier Andruszczenko – klarnet
Piotr Krukowski – trąbka
Piotr Janiec – tuba
Mateusz Wachowiak – akordeon
Mateusz Sieradzan – tapan

 


 

Więcej o Scenie letniej na Pradze

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń na sierpień!
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

 


 

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

 


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.