czw., 22.08.2019

Koncert „Na drugie nóżkie” | Scena letnia na Pradze

W literacko-muzycznem zajściu na szczerozłotych deskach Muzeum Pragi wystąpi grochoski kandydat do Nobla Przemysław Śmiech, który własnoręcznie wykona utwory ze swojego ostatniego dzieła „Na drugie nóżkie”.

Spotkanie z gwarą warszawską z łaskawem współudziałem artystów następujących:

Sławny duet Teściowa Śpiewa, czyli Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz
Artysta Teatru „Rampa” Maciej Gąsiorek
Mistrz katarynki Jan Jastrzębski

Zapraszamy! Moc atrakcji czeka!

Więcej o Scenie letniej na Pradze

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń na sierpień!
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.