czw., 29.08.2019

wstęp wolny | bezpłatne wejściówki online

Koncert „Bo jestem dźwiękiem” | Scena letnia na Pradze

„Bo jestem dźwiękiem” – koncert w składzie: Pauline K i Tomek Zień.

Dziewczyna i chłopak, mieszkańcy Pragi. Grali już w Składzie butelek i Między wierszami. Teraz zagrają swoje autorskie kompozycje w Muzeum Warszawskiej Pragi. Zapowiada się klimatycznie…

Więcej o Scenie letniej na Pradze

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń na sierpień!
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.