Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

niedz., 28.07.2019
20:00–21:15

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
1 zl

Koncert: Pokusa | Scena letnia na Pradze

Pokusa to trio: Natan Kryszk (saksofon barytonowy), Tymek Bryndal (bas) oraz Teo Olter (perkusja).

Zespół istnieje od 2012 roku i od początku z rozpędem przebija się na polską scenę jazzową. Zespół grał między innymi na festiwalu Niewinni Czarodzieje w Pardon To Tu oraz na gdańskim festiwalu Jazz Jantar. Ma na swoim koncie współprace z najciekawszymi muzykami warszawskiej i polskiej sceny impro/jazzowej oraz wydaną w 2018 roku pierwszą płytę długogrającą pt. „Einz”.

Inspiracje zespołu mieszają muzykę każdą: jazzową, improwizowaną jak i elektroniczną, eksperymentalną i hiphopowo-popularną i takiej mieszanki będzie też można posłuchać w Muzeum Warszawskiej Pragi.

 


 

Więcej o Scenie letniej na Pradze oraz program na lipiec
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

 


 

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

 


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.