niedz., 28.07.2019

1 zl

Koncert: Pokusa | Scena letnia na Pradze

Pokusa to trio: Natan Kryszk (saksofon barytonowy), Tymek Bryndal (bas) oraz Teo Olter (perkusja).

Zespół istnieje od 2012 roku i od początku z rozpędem przebija się na polską scenę jazzową. Zespół grał między innymi na festiwalu Niewinni Czarodzieje w Pardon To Tu oraz na gdańskim festiwalu Jazz Jantar. Ma na swoim koncie współprace z najciekawszymi muzykami warszawskiej i polskiej sceny impro/jazzowej oraz wydaną w 2018 roku pierwszą płytę długogrającą pt. „Einz”.

Inspiracje zespołu mieszają muzykę każdą: jazzową, improwizowaną jak i elektroniczną, eksperymentalną i hiphopowo-popularną i takiej mieszanki będzie też można posłuchać w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Więcej o Scenie letniej na Pradze oraz program na lipiec
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.