niedz., 21.01.2018

Koncert wokalno-instrumentalny

Koncert przybliżający działalność artystyczną studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Grono wykonawców tworzą studenci z obu wyżej wymienionych uczelni w klasie prof. Jerzego Knetiga oraz student w klasie dr  hab. Artura Stefanowicza – Jan Piasecki. Dodatkiem instrumentalnym będzie występ pianisty Tomasza Pawłowskiego. W programie znajdziemy arie i pieśni, polskie i zagraniczne, z których każda odsłania przed nami inne emocje i wprowadza inny charakter. Zróżnicowany repertuar pozwoli publiczności odkrywać świat muzyki klasycznej w interpretacji artystów młodego pokolenia.

Wykonawcy:

Tomasz Pawłowski – fortepian

Michał Biela – bas

Grzegorz Królak – bas

Adam Nacewicz – tenor

Jacek Ornafa – tenor

Paweł Sommer – fortepian

Jan Piasecki – bas-baryton

Program (alfabetycznie):

Michał Biela

1. A. Mozart – „Non più andrai” aria Figara z I aktu opery „Wesele Figara”
  2. A. Mozart – „La Vendetta” aria Bartola z I aktu opery „Wesele Figara”