sob., 28.07.2018

Koncert zespołu Siwy i Łysy

Nieustannie spierają się, czy grać elektrycznie czy akustycznie, wesoło czy depresyjnie, na ulicy czy na scenie, lirycznie czy dramatycznie. Wychodzi gdzieś pośrodku – trochę blue grass, trochę punk, a trochę fiu bździu. Mają za sobą dwa tournee po bramach, trotuarach i knajpach w kraju i za granicą. Ale najważniejsza jest i tak przyjaźń. Siwy i Łysy grają razem od roku, ale znają są od zawsze. Siedzieli w jednej ławce i jeździli na wakacje – a obaj byli wtedy jeszcze mocno nieletni. Jarosław Lipszyc – to ten łysy – pisze większość tekstów, Tomasz Januchta – ten siwy – komponuje muzykę.

Bezpłatne wejściówki będą dostępne od 25 lipca. Do odbioru w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi. Ilość miejsc ograniczona!

Letnia scena na Pradze