czw., 11.04.2019

Konsultacje społeczne – badanie skutków rewitalizacji na Pradze Północ

Zapraszamy na otwarte konsultacje społeczne wstępnych wyników badań poświęconych skutkom rewitalizacji na Pradze Północ.

Zaprezentujemy wyniki badań nad przemianami zachodzącymi na terenie Pragi Północ z perspektywy jej mieszkańców i mieszkanek. Dwuletni cykl prowadzony jest przez studentki i studentów Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Analizy oparte są o pogłębione wywiady biograficzne z wieloletnimi mieszkańcami budynków komunalnych, które znajdują się na obszarze objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacyjnym.

Spotkanie w formie warsztatowej poprowadzą studentki i studenci Instytutu Socjologii.

MIEJSCE: Muzeum Warszawskiej Pragi, sala penthouse na 1. piętrze

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Wokół rewitalizacji”.