śr., 01.06.2022 / niedz., 05.06.2022

udział bezpłatny

Kreatywne pracownie – festiwal dla dzieci

Muzeum Warszawskiej Pragi otwiera swoje drzwi międzynarodowemu, wielodziedzinowemu wydarzeniu dla osób wysiedlonych rodzin z Ukrainy, a także dotychczasowych mieszkanek i mieszkańców Warszawy i nie tylko!

Jest to mały festiwal poświęcony sztuce, dramatowi i warsztatom gawędziarstwa dla dzieci i dorosłych w dowolnym wieku.

Planowane wydarzenia:

Dzielenie się historiami i marzeniami poprzez sztukę, teatr, muzykę i taniec w kręgu przyjaciół.

• Warsztaty prowadzone przez zaproszonych artystów
  • Kreatywne sesje dramatu i gawędziarstwa
  • Lekcje o dźwięku i ruchu
  • Koncerty muzyczne
  • i wiele innych!!!

01.06 Środa/Середа/Wednesday
02.06 Czwartek/ четвер /Thursday
03.06 Piątek/п’ятниця/Friday
04.06 Sobota/ субота/ Saturday
05.06 Niedziela/ неділя /Sunday

Музей Варшавської Праги відкриває свої двері для міжнародного багатопрофільного заходу для переміщених сімей з України та місцевої громади Польщі.

Це невеликий фестиваль художніх, драматичних, музичних та оповідальних майстерень для дітей та дорослих будь-якого віку.

Заплановані заходи:

• Майстер-класи від запрошених художників,
  • Творчі сеанси драматургії та оповідання,
  • Заняття зі звуку і руху,
  • Музичні концерти
  • І багато іншого!!

Praga Museum of Warsaw is opening its doors to the international multidisciplinary event for displaced families from Ukraine and the local community of Warsaw and Poland.

It is a small festival of art, drama, music and storytelling workshops for children and adults of any ages.

Scheduled activities:

• Workshops from invited artists,
  • Creative drama and storytelling sessions,
  • Sound and movement classes,
  • Musical concerts