sob., 10.09.2022

Spacer
5 zł

Kultowe zakłady rzemieślnicze Saskiej Kępy | „Celina Osiecka. Usługi fotograficzne”

Grafika. Na górze na różowym tle napis Celina Osiecka. Usługi fotograficzne. Poniżej wielokrotny portret uśmiechniętej Celiny Osieckiej z nałożonym filtrem w różnych pastelowych kolorach.

Na trasie Zakład Fotograficzny Celiny Osieckiej, Pracownia Zegarmistrzowska Marka Drzażdżyńskiego i Cukiernia Irena. Są to firmy zabytki z historią sięgającą kilku dekad.

Spacer, który odbędzie się w ramach programu towarzyszącego wystawie czasowej „Celina Osiecka. Usługi fotograficzne” poprowadzi Katarzyna Chudyńska – Szuchnik, autorka książki „Zręczni historie z warszawskich pracowni i warsztatów” (do kupienia w sklepie Muzeum Warszawy).

Zobacz fotorelację z Zakładu Fotograficznego Celiny Osieckiej.

Informacje praktyczne

Liczba miejsc: 25 osób

Bilety do pobrania online na 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Miejsce spotkania: Rondo Waszyngtona, skwer przed pomnikiem Jerzego Waszyngtona

Sprawdź program wydarzeń towarzyszących wystawie.