sob., 01.04.2023

Manufaktura szewska – chodaki

Warsztaty z własnoręcznego tworzenia klasycznych chodaków z projektantką Eweliną Czaplicką-Ruduchą. Każda z uczestniczek sama przygotuje własną parę modelując i montując skórzaną cholewkę do drewnianych spodów.

Na warsztatach dysponujemy kopytami (do modelowania cholewki) w rozmiarach 36 – 41. Udostępniamy potrzebne materiały. Wykonane przez siebie chodaki każda uczestniczka zabierze ze sobą.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

UWAGA: Po zakupie biletu (najpóźniej do 12 marca) należy napisać e-mail z rozmiarem buta na adres katarzyna.chudynska-szuchnik@muzeumwarszawy.pl. Według podanego rozmiaru zostaną przygotowane drewniane podeszwy. Osoby, które nie przyślą informacji o rozmiarze otrzymają losowo wybrane podeszwy.

Drugi termin warsztatów: 22 kwietnia (sobota), godz. 11.00 – 15.00

Lokalizacja: poziom -1, Pracownia Rzemieślnicza PraRzemka

Bilety w sprzedaży od 7 marca do 12 marca.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach realizacji przedsięwzięć rewitalizacyjnych.