sob., 16.03.2019

Mapa muzeum | Praskie Atelier

Do czego służą mapy? Czy potrzebujemy mapy w muzeum? Jak oglądamy wystawy i na co zwracamy uwagę? Które elementy wystaw są ważne? Jakie obiekty najbardziej zainteresowały dzieci, a jakie dorosłych? Podczas warsztatów odpowiemy na wszystkie te pytania i wspólnie stworzymy kolaże – autorskie mapy muzeum.

Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Fundacja Atelier zapraszają na cykl warsztatów varsavianistyczno-artystycznych dla rodzin. Spotkania są okazją do wymiany pokoleniowych doświadczeń i wspólnej twórczej zabawy. Inspiracjami do projektów artystycznych będą praskie opowieści.

Liczba uczestników: 30 osób
Dla kogo: dzieci w wieku 6–12 lat