Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

wt., 20.11.2018
12:00–14:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
wstęp wolny

Mapetowe warsztaty lalkarskie z Kony Puppets Show

Wraz ze zbliżającymi się pokazami Piraci z dna Wisły zapraszamy na warsztaty, podczas których będziecie mogli stworzyć swoje własne mapety! Najpierw wybierzemy ulubioną postać występującą w spektaklu, a następnie stworzymy ją z dostępnych materiałów. Po krótkim kursie animacji lalkowej wspólnie wykonamy piosenkę. A na koniec mała niespodzianka!
 
Prowadzący: Konrad KONY Czarkowski, aktor i autor lalek do spektaklu „Piraci z Dna Wisły”, finalista polskiej edycji programu Mam Talent i półfinalista brytyjskiej edycji tego program. Autor lalek do filmu Planeta Singli, musicalu Avenue Q w Teatrze Muzycznym w Gdyni i programu Opowieści Kota Śpiocha (MiniMini+). Znany także z „Koncertów Stwora Głodomora.”
 
☞ Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi, sala Penthouse
☞ Dla kogo: dzieci 7-13 lat
☞ Bilety: bezpłatne, konieczna rezerwacja

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.