sob., 11.05.2019

Maszyna | Praskie atelier

Czym jest maszyna? Jak działa i jakie ma funkcje? Na wystawie obejrzymy tradycyjne sprzęty z Pragi – laskę do mierzenia konia w kłębie czy maszynę do robienia kajzerek. A współcześnie, jakie urządzenia dzieci uważają za potrzebne? Wspólnie opracujemy różne prototypy maszyn.

Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Fundacja Atelier zapraszają na cykl warsztatów varsavianistyczno-artystycznych dla rodzin. Spotkania są okazją do wymiany pokoleniowych doświadczeń i wspólnej twórczej zabawy. Inspiracjami do projektów artystycznych będą praskie opowieści.

Liczba uczestników: 30 osób
Dla kogo: dzieci w wieku 6–12 lat