Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

czw., 23.05.2024
17:00–19:00

Spotkanie
Muzeum Warszawskiej Pragi
udział bezpłatny

Migrart.waw.pl – spotkanie networkingowe

Spotkanie sieciujące internetowej bazy twórców i twórczyń migranckich – migrart.waw.pl. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany / zarejestrowana na portalu, przyjdź na spotkanie, aby dowiedzieć się więcej o tym, czym jest Migrart, co robi i jak można się przyłączyć do inicjatywy.

Podczas spotkania w Muzeum Warszawskiej Pragi porozmawiamy o tym czym zajmuje się Muzeum i o możliwościach włączenia się w działania Muzeum m.in. poprzez tworzenie wydarzeń towarzyszących do wystaw czasowych.

Stworzymy przestrzeń otwartą na dyskusję, wymianę pomysłów i umiejętności oraz rozeznanie w potrzebach artystów i artystek migranckich, które mogłoby zaowocować przyszłą współpracą pomiędzy Muzeum a artystami i artystkami.

W pierwszej godzinie spotkania oprowadzimy po wystawie stałej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapisy: https://forms.gle/1wJQtNR7u6VkRZvz5

Projekt MIGRART.WAW.PL jest finansowany ze środków m.st. Warszawy i realizowany przez Fundację Strefa WolnoSłowa.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.