sob., 28.08.2021

10 PLN

Mokasyny Pani Cecylii – uszyj swoje buty. Warsztaty Zielone rzemiosło

Warsztat na którym własnoręcznie od podstaw można będzie wykonać miękkie mokasyny typu „indianka”. Prowadząca przygotuje wykroje i podpowie jak dostosować je do swojego rozmiaru.

Wykroje do pobrania w pliku PDF.

Uwaga, nie zapewniamy materiałów. Należy przygotować kawałek skóry/ eko skóry o wymiarach 50 x 60 cm oraz 4 sznurowadła o długości 75 cm (2 pary) lub rzemienie. Pomocna będzie własna wkładka do buta, która posłuży za wzór do skonstruowania spodu.

Inspiracją do projektu butów jest zestaw, którego użyczyła nam Pani Cecylia, uczestniczka warsztatów w Pracowni Rzemieślniczej.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w sali konferencyjnej Muzeum Warszawskiej Pragi, w zgodzie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Czas trwania: 120 minut, w trakcie warsztatów przewidziana jest krótka przerwa

Na każdy warsztat limit miejsc: 10 osób, bilet 10 zł dostępny w kasie Muzeum lub on line.

Bilety na warsztaty dostępne z 7 – 10 dniowym wyprzedzeniem.

Zobacz pozostałe warsztaty z cyklu Zielone rzemiosło!