sob., 09.04.2022

wstęp bezpłatny

MUZEUM LOKALNIE – zajęcia dla rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami

Projekt Muzeum lokalnie trwa.

Dzięki wsparciu Fundacji LOTTO serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi z niepełnosprawnościami do udziału w zajęciach na wystawie czasowej „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”. Wystawę można zobaczyć tylko do 10 kwietnia.

Zapraszamy do zaczarowanego świata wyobraźni pełnego fantastycznych zwierzaków!

W trakcie spotkania dowiecie się jak powstają zabawki i kto je tworzy. Zdradzimy Wam sekrety projektantów i przedstawimy niezwykłego twórcę Edwarda Manitiusa. A przede wszystkim będzie to okazja do świetnej zabawy różnorodnymi kształtami, kolorami i fakturami.

Zajęcia poprowadzi zespół Fundacji Wielozmysły.

Informacje praktyczne:

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wzroku, niepełnosprawnością ruchową, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim lub w spektrum autyzmu.

ZAPISY: info@wielozmysly.org

W mailu prosimy o informację o liczbie osób, które wezmą udział w wydarzeniu oraz ewentualnych potrzebach, abyśmy mogli lepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Limit: 15 osób

Weź też udział w innych działaniach w ramach projektu Muzeum lokalnie.

Fot. Tomasz Kaczor