śr, 16.05.2018

z dziećmi w wieku 0-2
Wstęp 10 zł

Do muzeum z nosidełkiem | Moda na rzemiosło

Spotkanie świata mody z tradycyjnym rzemiosłem możliwe jest tylko na Pradze. Wszystko dzięki aktywnej współpracy studentów kierunków artystycznych oraz warszawskich mistrzów rzemiosła prowadzących warsztaty na prawym brzegu Wisły, którą zainicjowało przed trzema laty Muzeum Warszawskiej Pragi. Podczas majowego spotkania autorka cyklu Rzemieślnicy zaprezentuje rezultaty tej działalności.

Prowadząca: Katarzyna Chudyńska-Szuchnik