śr., 06.12.2017

Muzyczne Magiczne Mikołajki | Koncert rodzinny

Zapraszamy na rodzinny koncert, który wprowadzi Was w nastrój radości, światła i dobra. Będzie to podróż po muzycznym świecie świątecznych tradycji, spotkanie z różnorodnością języków, melodii i rytmów. Na najmłodszych czekają ciekawe historie, zabawy i zadania.

Wystąpi Chór Kameralny Sirenes – rezydent Muzeum Warszawskiej Pragi. W repertuarze znajdą się kolędy i utwory świąteczne różnych kultur, zapraszamy do posłuchania i wspólnego śpiewu.

Chcemy też powrócić do początków historii św. Mikołaja, czyli robienia prezentów tym, którzy tego potrzebują najbardziej. Dlatego w trakcie koncertu przeprowadzimy zbiórkę pieniężną na GPAS – Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ, streetworkerów pracujących z dziećmi z warszawskiej Pragi i Woli.

Wydarzenie na Facebooku