Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

śr., 06.12.2017
18:00–19:00

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzyczne Magiczne Mikołajki | Koncert rodzinny

Zapraszamy na rodzinny koncert, który wprowadzi Was w nastrój radości, światła i dobra. Będzie to podróż po muzycznym świecie świątecznych tradycji, spotkanie z różnorodnością języków, melodii i rytmów. Na najmłodszych czekają ciekawe historie, zabawy i zadania.

Wystąpi Chór Kameralny Sirenes – rezydent Muzeum Warszawskiej Pragi. W repertuarze znajdą się kolędy i utwory świąteczne różnych kultur, zapraszamy do posłuchania i wspólnego śpiewu.

Chcemy też powrócić do początków historii św. Mikołaja, czyli robienia prezentów tym, którzy tego potrzebują najbardziej. Dlatego w trakcie koncertu przeprowadzimy zbiórkę pieniężną na GPAS – Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ, streetworkerów pracujących z dziećmi z warszawskiej Pragi i Woli.

Wydarzenie na Facebooku


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.