wt., 08.03.2022

wstęp bezpłatny

Na Dzień Kobiet inspirujące spotkanie online z Mariką Krajniewską

Na Dzień Kobiet inspirujące spotkanie online z Mariką Krajniewską na Facebooku Muzeum Warszawskiej Pragi.

Marika Krajniewska angażuje się w działania przeciw uprzedzeniom opartym na krzywdzących stereotypach. Pamiętając o swoim pochodzeniu stara się łączyć a nie dzielić: kraje, narody, kultury. Od lat mieszka w Warszawie. Współpracuje z prężnie działającą na Białołęce Fundacją AVE. Jest właścicielką wydawnictwa Papierowy Motyl. Aktywnie wspiera czytelnictwo. Pisze książki i scenariusze filmowe. Pretekstem do spotkania jest jej najnowsza książka „Prezydentka”.

Spotkanie odbędzie się na Facebooku Muzeum Warszawskiej Pragi.