niedz., 07.03.2021

Oprowadzanie
10/7 zł

Niedzielne oprowadzanie po wystawie stałej

Wystawa stała

Wystawa stała to opowieść o prawobrzeżnej Warszawie poprowadzona na wiele sposobów. Wędrujemy wzdłuż osi czasu, poznając dzieje miasta od XVI wieku do dziś – w oparciu o miedzioryty, obrazy, fotografie i multimedia. Pokazujemy też eksponaty i multimedia związane z lokacją Pragi, tutejszymi bazarami i targami, rzemiosłem, przemysłem, aktywnościami społecznymi, sposobami spędzania wolnego czasu i infrastrukturą.

Po wystawie oprowadzi pracownik Muzeum Warszawskiej Pragi..

Ilość miejsc: maksymalnie 5 osób z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa