sob., 13.05.2023

Zwiedzanie
wstęp bezpłatny

Noc Muzeów na Pradze

W tę szczególną Noc Muzeów w Muzeum Warszawskiej Pragi zobaczysz nową wystawę „Kolej na Pragę”, której zwiedzanie uświetni wieczór muzyczny z wątkami kolejowymi w tle na muzealnym dziedzińcu.

Przez cały czas będzie dostępna również wystawa stała Muzeum Warszawskiej Pragi wraz z dawnymi modlitewniami żydowskimi w podwórzu. Dowiedz się więcej o modlitewniach.

Koncert Orkiestry Społecznej na dziedzińcu między 21:00-22:00!

Oostatnie wejście o godz. 23:30.

Weekend 13-14 maja – wstęp bezpłatny w ramach obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich.