Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 11.06.2022
11:00–13:00

Spacer
Muzeum Warszawskiej Pragi
5 zł

PRAWOBRZEŻNI: Nowi twórcy i wytwórcy na Nowej Pradze

W trakcie spaceru po Nowej Pradze oraz okolicach placu Hallera odwiedzimy artystki, twórczynie i wytwórców, pracujących zarówno w zaciszu swoich pracowni, jak i eksponujących publicznie owoce swojej pracy.

Street art, rzeźba, teatr, bajgle, drewno, wiklina, sitodruk, recykling, a nawet burleska – kreatywność przybiera najprzeróżniejsze formy.

Prowadzenie spaceru: Franciszek Płóciennik.

Miejsce zbiórki: ul. Targowa 74 (przed głównym wejściem do siedziby Dyrekcji PKP, wyjście nr 6 ze stacji metra Dworzec Wileński)

UWAGA: Udział w spacerze jest możliwy na podstawie biletów wcześniej zakupionych w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi lub drogą internetową.


Wydarzenie zrealizowane w cyklu „Prawobrzeżni”, dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku. 

Koordynacja projektu: Jolanta Wiśniewska


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.