sob., 27.08.2022

Oprowadzanie
10 zł normalny / 7 zł ulgowy

Oprowadzanie po dawnych modlitewniach żydowskich | Festiwal Warszawa Singera

Muzeum Warszawskiej Pragi po raz kolejny bierze udział w Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera organizowanym przez Fundację Shalom.

To doskonała okazja, by odwiedzić dawne modlitewnie żydowskie zlokalizowane na parterze oficyny w podwórzu Muzeum Warszawskiej Pragi przy Targowej 50/52. Oprowadzanie z przewodniczką, która opowie o historii tego miejsca oraz malowidłach zachowanych na ścianach pomieszczeń.

Dowiedz się więcej o żydowskich modlitewniach.

Harmonogram oprowadzań

Oprowadzanie trwa około pół godziny.

• 27 sierpnia (sobota), godz. 14.00, 14.30, 15.00, 15.30
  • 2 września (piątek), godz. 18.00, 18.30

Informacje praktyczne

Miejsce zbiórki: Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52

Liczba miejsc ograniczona: 14 osób

Bilety do nabycia w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi oraz online.

Prowadzenie: Aleksandra Karkowska-Rogińska

Spacer odbywa się w ramach programu wydarzeń Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Sprawdź program.