Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 01.10.2022
11:00–12:30

Warsztaty rodzinne
Muzeum Warszawskiej Pragi
wstęp bezpłatny

Oprowadzanie po wystawie „Celina Osiecka. Usługi fotograficzne” z warsztatami | Festiwal Kultury Bez Barier

Czarne tło. Duży biały napis Możemy i daty dziesiątego Festiwalu Kultury bez Barier - od trzydziestego września do dziewiątego października 2022. W tle duży fioletowy wykrzyknik, dookoła rozsypane różowe i fioletowe małe prostokąty przypominające konfetti.

Celina Osiecka od kilkudziesięciu lat fotografuje warszawianki i warszawiaków.

Wystawa jej prac stanie się dla nas przestrzenią do rozmowy na temat portretów. Przyjrzymy się emocjom które towarzyszą ich twórcom i odbiorcom. Promienny uśmiech, nieśmiałe spojrzenie, ekstrawaganckie nakrycie głowy mogą stać się dla nas wskazówką do zrozumienia charakteru portretowanego. Może odnajdziemy w nim cząstkę siebie?

Nasze spostrzeżenia staną się pretekstem do stworzenia pracy plastycznej. W części warsztatowej wykonamy rodzinny portret w technice kolażu.

Dowiedz się więcej o wystawie „Celina Osiecka. Usługi fotograficzne”.

Rezerwacja biletów przez stronę Festiwalu Kultury Bez Barier.

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością intelektualną


Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier. Więcej informacji.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.