Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

czw., 09.09.2021
18:00–19:00

Wykład
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp bezpłatny

Osobiste znaczenie fotografii w naszym życiu | wykład ONLINE

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Spotkanie na profilu Facebook Muzeum Warszawskiej Pragi

Fotografie biograficzne z naszego życia pokazują to, co dla nas ważne, nasze sukcesy, doświadczenia i relacje. Dlatego zdjęcia można wykorzystać do budowania poczucia wartości i unikalności. Fotografowanie pomaga w wyrażaniu odczuć, oderwaniu się od codzienności, jest świetną praktyką uważności, wspiera umiejętność dbania o sobie i pozytywne myślenie. 

Wykład będzie częściowo ilustrowany zdjęciami Alberta Krytyniaka.

Dorota Raniszewskakredytowany Coach i Mentor Izby Coachingu i EMCC na poziomie Senior Practitioner. Jej zawodowe doświadczenie obejmuje coaching indywidualny z fotografią, facylitację zespołową, programy rozwoju osobistego kobiet oraz kształcenie coachów, nauczycieli i arteterapeutów. W 2016 roku wydała książkę „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i edukacji. Notatki z osobistej podróży ”. Stworzyła „AHA ™ – fotografie, które inspirują” – narzędzie łączące oryginalne zdjęcia i pytania coachingowe.

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.