Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 30.11.2019
11:00–13:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
1 zł

Patynacja skóry – warsztat ze Stowarzyszeniem But w Butonierce | Pracownia Rzemieślnicza

Warsztat zorganizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem But w Butonierce. Tematem będzie technika patynacji skóry. Uczestnicy warsztatu będą mogli własnoręcznie pomalować przygotowany skórzany wizytownik.

Prowadzący: Andrzej Olender znany szerzej jako The Shine. Pierwszy w Polsce patyniarz zajmujący się tą profesją zawodowo. Specjalizuje się w malowaniu/patynowaniu wyrobów skórzanych, głównie obuwia ale również teczek, pasków, portfeli itp. Prace jego doceniono na całym świecie. Brał udział w Mistrzostwach Świata w tej dziedzinie w Londynie 2019 roku, gdzie zajął drugie miejsce.

GDZIE: Pracownia Rzemieślnicza, poziom -1 Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52

WSTĘP: 1 zł, bilety w Muzeum i online na dwa tygodnie przed wydarzeniem
LIMIT MIEJSC: 10 osób

 

O Pracowni Rzemieślniczej i pełen program warsztatów na 2019 rok


Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.