sob., 22.04.2017

Pieśni z pola

Warsztat ułatwia poznanie tradycji białego śpiewu w Polsce i na Ukrainie. Śpiew biały łączy się z zapomnianymi obrzędami i zwyczajami. Warsztat jest eksperymentem z: głosem, falą, dźwiękiem, legendą i historią. Poznawanie tradycyjnych pieśni, to również poznanie słów, ich sensu, kręgów kulturowych, z których pochodzą. Sama praca z głosem wspomagana jest przez różnorodne techniki oddechowe i relaksacyjne. Warsztat dla każdej osoby starszej niż 15 lat  niezależnie od umiejętności.

Prowadzenie: Weronika Regosz i Kajetan Łukomski.

Warsztat śpiewu białego, warsztaty dla młodzieży i  dorosłych.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.