Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

niedz., 31.03.2019
16:00–18:00

Spektakl
Muzeum Warszawskiej Pragi
bezpłatny

Piraci z DNA Wisły, reż. Michał Walczak | spektakl + spotkanie

Muzeum Warszawskiej Pragi i Praski Teatr Lalek zapraszają na Piratów z DNA Wisły i spotkanie połączone z premierą audiobooka – słuchowiska przygotowanego na podstawie spektaklu!

PIRACI Z DNA WISŁY
Po pożarze kamienicy 10-letni Ząbek wraz z mamą muszą się wyprowadzić. Na miejscu ich kamienicy zostanie zbudowane nowoczesne osiedle. Podczas pakowania zabawek Ząbek spotyka ukrytego w piwnicy Pytona i znajduje skrzynię należącą do jego ojca. Stary kufer zawiera pirackie dzienniki wypraw, rysunki baśniowych stworów i mapę, według której na dnie Wisły ukryty jest skarb. Ząbek wraz z Pytonem udają się w niebezpieczną podróż na dno rzeki, aby zdobyć skarb, zapobiec wyprowadzce i uratować kamienicę…

Obsada:
Katarzyna Młynarczyk
Konrad „Kony” Czarkowski
Paweł Janyst
Krzysztof Kostera

Muzyka: Wiktor Stokowski
Scenografia: Joanna Kotowicz
Lalki medialne: Konrad „Kony” Czarkowski
Scenariusz i reżyseria: Michał Walczak

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z wykonawcami, podczas którego będzie można przyjrzeć się bliżej lalkom, spróbować żonglowania i zapoznać z nowym audiobookiem – słuchowiskiem przygotowanym na podstawie spektaklu Piraci z DNA Wisły.

Miejsce: Centrum Kreatywności


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.