Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

pt., 30.11.2018
14:00–16:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja

Pisanie ikon – sposób praski. Nasza Praska Madonna II

Warsztaty są kontynuacją doświadczeń zdobytych podczas wcześniejszych zajęć pt. „Moja Praska Madonna”. Tym razem będziemy wspólnie pracować nad jednym, wielkoformatowym
obrazem (2,5 x 1,2 m), posługując się techniką mieszaną z wykorzystaniem wcześniej użytych materiałów (recycling, materiały własne, płatki szlachmetalu).

Prowadząca:
Natalia Żychska, artystka malarka, absolwentka warszawskiego ASP. Od maja 2018 prowadzi autorską galerię „Pracownia Gościnna” na ul. Brzeskiej 9 na warszawskiej Pradze. Od 2002 roku rozwija autorski cykl malarski „pornoikonki” (technika własna na starej desce). Dodatkowo prowadzi warsztaty, udziela lekcji rysunku, malarstwa i kompozycji. Ma na koncie scenografie do koncertów i festiwali. Współwłaścicielka projektu MURMUR, zajmującego się malarstwem freskowym i tynkiem artystycznym oraz kultowego klubu muzycznego Centralny Dom Qltury, gdzie organizowała liczne wydarzenia artystyczne. Wykładała kompozycję w Społecznej Akademii Nauk.

☞ Bilety: bezpłatne, obowiązuje rezerwacja: bit.ly/2B8KGuB
☞ Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi, sala Penthouse


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.