sob., 19.06.2021

Zajęcia rodzinne
W cenie biletu wstępu na wystawę stałą

Potarguj się jak dawniej – animacje rodzinne

Bazar przy ul. Targowej to kultowe miejsce na mapie warszawskiej Pragi. Opowiada o nim słuchowisko Muzeum Warszawskiej Pragi pt. „Bazar Różyckiego. Tu było wszystko”. Starsi warszawiacy z nostalgią wspominają amerykańskie towary, pyzy ze słoika i wodę sodową z syfonu, które kupowali na bazarze w czasie PRL, a młodsze pokolenie spędza czas w modnych lokalach, które powoli zajmują miejsce dawnych straganów. W czasie LARP (Live action role-playing) wcielimy się w role handlarzy i cinkciarzy, przekupek i kupujących.

Dla kogo: Rodziny z dziećmi w wieku 5-12 lat

Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52

Wejście z biletami na wystawę stałą.