sob., 05.09.2020 / niedz., 06.09.2020

Oprowadzanie

Pożegnanie z wystawą „Koleżanki i koledzy”. Oprowadzanie i performens

W pierwszy weekend września żegnamy się z wystawą Zeldy Klimkowskiej pt. Koleżanki i koledzy. Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowy spacer po wystawie, w trakcie którego porozmawiamy o sztuce robienia fotografii portretowych i przywołamy niecodzienne historie prażan sportretowanych przez Klimkowską.

Zaprosimy uczestników do wzięcia udziału w performensie. Wizerunek twardego szefa podwórka, pozującego w otoczeniu ulubionych maskotek, stanie się dla nas inspiracją do unikalnej sesji zdjęciowej.

Odkryjcie w sobie podkłady dziecięcej delikatności i przynieście z sobą ulubione maskotki lub inne przedmioty kojarzące się wam dzieciństwem. W anturażu na świeżym powietrzu wykonamy wasze fotograficzne portrety z przyniesionymi atrybutami. Użyjemy aparatów instax, więc portrety od razu będziecie mogli wziąć z sobą do domu.

Cena: 10 zł (5 zł za wstęp na wystawę i 5 zł za usługę przewodnicką).
Udział w sesji zdjęciowej tylko dla uczestników spaceru: bezpłatny.

Limit miejsc: 5. Limit wiekowy: od 16 lat.

Rezerwacji można dokonać, wysyłając mail na adres: edukacja.muzeumpragi@muzeumwarszawy.pl

Rezerwację należy opłacić w kasie MWP w dniu wydarzenia.