niedz., 26.09.2021

praga lat 70.
W cenie biletu wstępu

Fotografie Alberta Krystyniaka. Spotkanie na wystawie

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Spotkania na wystawie są nową formułą pracy z publicznością, w której stawiamy na aktywny udział oraz interakcję między uczestniczkami i uczestnikami. Przyjdź na wystawę “Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka” i powiedz nam co widzisz w prezentowanym materiale.

Znajdź swój ulubiony kadr, bohatera lub mikrohistorię i podziel się z grupą swoimi spostrzeżeniami. Jeśli lubisz interpretować i reinterpretować wizualne narracje, to na pewno miło spędzisz z nami niedzielne przedpołudnie!

Spotkanie poprowadzi edukatorka Aleksandra Karkowska-Rogińska.

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka