czw., 30.09.2021

Oprowadzanie
wstęp bezpłatny

Praga zmienną jest. Spacer po wystawie „Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka” | Festiwal Kultury Bez Barier

„Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka”  to wystawa czasowa w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Zapraszamy na jej zwiedzanie połączone z narracją przewodnika i wspólną dyskusją. Będzie to doskonała okazja by zastanowić się jak wielkie zmiany zaszły na prawych brzegu przez ostatnie kilkadziesiąt lat i jakie wzbudzają one w nas emocje. Chcemy pochylić się nad poszczególnymi kadrami, wyłuskać ze zdjęć mikrohistorie i spróbować swoich sił w ich interpretacji. Spacer tłumaczony będzie na polski język migowy.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wymogami sanitarnymi obowiązującymi w związku z pandemią.

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez BarierZapisy przez stronę festiwalu.

Grupa wiekowa: osoby powyżej 16 roku życia, seniorzy i seniorki

Dla kogo: Dla g/Głuchych – wydarzenie tłumaczone na PJM

ikona dostosowania do potrzeb i możliwości osób z niepełnosprawnością słuchową

Sprawdź pozostałe wydarzenia w ramach Festiwalu Kultura Bez Barier w Muzeum Warszawy i oddziałach.