niedz., 21.05.2023

Warsztaty rodzinne
10 zł (dziecko plus dorosły opiekun)

Praska kapela | Muzeum dla maluchów

„Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka!” Z pomocą nagrań piosenki Stanisława Grzesiuka wsłuchamy się wspólnie w dźwięki praskiej kapeli i spróbujemy stworzyć własną uliczną orkiestrę.

„Muzeum dla maluchów” to warsztaty rodzinne dla najmłodszych odbiorców w wieku 1–6 lat. Idealne jako pierwsza muzealna wizyta dziecka. Sprawdź harmonogram warsztatów.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Każde zajęcia składają się z dwóch części – pierwsza część to zapoznanie z wystawą, druga to animacje i zabawy. Warsztaty kończymy pamiątkową pracą plastyczną, związaną z tematem naszych zajęć.

Start: godz. 11:00 (60 min)
Bilety: 10 zł (dziecko plus dorosły opiekun)
Grupa wiekowa: dzieci w wieku 1-6 lat wraz z osobą dorosłą
Limit miejsc: 15 dzieci, 15 opiekunów