Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 03.06.2017
16:00–19:00


Muzeum Warszawskiej Pragi

Praska Wymienialnia Książek

Tegoroczna „Noc Bibliotek” odbędzie się pod hasłem „Czytanie porusza”, dlatego też zapraszamy do udziału w pierwszej w Muzeum Warszawskiej Pragi „Praskiej Wymienialni Książek”.

Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie od 1 do maksymalnie 10 książek. W zamian można zabrać taką samą liczbę egzemplarzy do domu na własność. Jeżeli masz ochotę, możesz opatrzyć każdą z publikacji specjalną dedykacją dla jej następnego czytelnika.

Zależy nam, aby książki były w jak najlepszym stanie, wydane po 1960 roku. Nie przyjmujemy słowników, encyklopedii i podręczników szkolnych. Jeżeli zechcecie zabrać do domu mniejszą liczbę książek niż przynieśliście informujemy, że publikacje, które zostaną w Muzeum po zakończeniu wydarzenia przekażemy Fundacji Zmiana działającej po sąsiedzku na Pradze.

Praska wymienialnia książek jest imprezą towarzyszącą tegorocznej Nocy Bibliotek.

Regulamin Praskiej Wymienialni Książek

(wejście od ul. Kępnej)


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.