sob., 13.07.2024

udział bezpłatny

Praski Babiniec – śniadanie babsko-sąsiedzkie na dziedzińcu muzeum | „Prawobrzeżne”

Drogie Sąsiadki z prawego brzegu Wisły! W ramach wystawy o kobietach „Prawobrzeżne” spotkajmy się na dziedzińcu muzeum, by lepiej się poznać, nawiązać nowe przyjaźnie i nowe babskie sojusze.

Zapełnijmy razem długi muzealny stół Waszymi ulubionymi potrawami – każda przynosi chociaż coś małego od siebie. Luźnym rozmowom będą towarzyszyć różne sieciujące aktywności i mikro warsztaty.

Babeczki, które prowadzą lokalne małe i większe biznesy mogą przyjść także, by pokazać swoją działalność. Waszą wizytówką może być jeden przedmiot, który najlepiej opisuje to, co robicie zawodowo.

W takcie spotkania chcemy też stworzyć bazę różnych usług, którymi będziecie mogły w przyszłości się wymienić – od opieki nad zwierzakiem w czasie wakacji, przez spacer, po poradę ekspercką.

Spotykamy się o 11:00 na dziedzińcu, by wspólnie udekorować stół. A potem… wszystko zależy od nas. Program będziemy zapełniać na bieżąco.

Wydarzenie jest bezpłatne wyłączając aktywności zaproponowane przez parterów (szczegóły poniżej).

Pytania, uwagi: ewelina.bartosik@muzeumwarszawy.pl

Partnerami wydarzenia jest Nowy Bazar Różyckiego i Galeria Środek. W programie Półkolonii Dla Dorosłych, które dzieją się w czasie wydarzenia proponujemy:

• 10:30 – 11:30 bezspinkowa improwizacja ruchowa z Olą ze straganu Twins Pick (koszt: 10 zł)
  • 12:00 – 14:00 malowanie wspólnego kobiecego obrazu z inną Olą, Madame Trouble