sob., 09.02.2019

Spacer

Praskie Loreto – zwiedzanie kościoła Matki Bożej Loretańskiej

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie kościoła oraz odkrywanie historii praskiego Domku Loretańskiego, który ukryty jest w jego wnętrzu. Wydarzenie organizowane jest z okazji 371. rocznicy nadania praw miejskich Pradze i kolejnych Urodzin Pragi, przy współpracy Parafii Rzymsko-Katolickiej MB Loretańskiej.

Spotkajmy się w kościele MB Loretańskiej przy ul. Ratuszowej 5a w sobotę, 9 lutego, o godz. 11.00.

Prowadzące: Anna Wigura i Jolanta Wiśniewska z Muzeum Warszawskiej Pragi