sob., 17.09.2022

Spacer

PRAWOBRZEŻNI: Praskie murale i ich twórcy

Murale tworzone przez artystów z całego świata stały się jednym ze znaków rozpoznawczych warszawskiej Pragi. W trakcie spaceru wytropimy najciekawsze dzieła klucząc wśród bram i podwórek oraz spotkamy artystów działających w przestrzeni publicznej.

Prowadzenie spaceru: Franciszek Płóciennik.

Informacje praktyczne

Koszt biletu: 5 zł

UWAGA: Udział w spacerze jest możliwy na podstawie biletów wcześniej zakupionych w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi lub online.

Bilety w sprzedaży będą na 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Miejsce zbiórki: ul. Targowa 74 (wyjście nr 6 ze stacji metra Dworzec Wileński)

fot. Monika Fanfara

Organizator: Muzeum Warszawskiej Pragi – oddział Muzeum Warszawy

Koordynacja projektu: Jolanta Wiśniewska

Wydarzenie zrealizowane w cyklu „Prawobrzeżni”, dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.