Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

wt., 30.10.2018
07:00–08:30

Spacer
Muzeum Warszawskiej Pragi
5 zł

Ranne ptaszki w Skaryszaku | Spacer ze Stanisławem Łubieńskim

Warszawa o 7 rano to miasto marzeń. O tej porze słońce jest już dość wysoko, ale niewiele warszawianek i warszawiaków śpieszy się z wyjściem z domu. Zapraszamy na spacer po jednym z najpiękniejszych i przyrodniczo najciekawszych parków stolicy, Parku Skaryszewskim. Przekonacie się, że duża dawka świeżego, porannego powietrza i śpiew ptaków działają lepiej niż wszystkie suplementy diety.

Spacer poprowadzi Stanisław Łubieński – pisarz i kulturoznawca. Debiutował reportażem historycznym „Pirat stepowy”, biografią ukraińskiego przywódcy Nestora Machno. Swoją pasją ornitologiczną dzieli się w książce „Dwanaście srok za ogon”, za którą czytelnicy uhonorowali go nagrodą NIKE 2017.

Zbiórka:
Spotykamy się na głównej alei od strony ronda Waszyngtona, pod pomnikiem Wdzięczności


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.